8 травня

8 травня напередодні свята Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні в мікрорайоні Андріївка пройшли урочистості ,присвячені цій пам’ятній події. Узяли участь гості:голова Кролевецької районної державної адміністрації О.В Кучерявий, голова районної ради М.В.Авраменко,заслу­жений вчитель України Ф.С.Яковенко,настоятель Свято-Успенського храму о.Микола,педколектив,учні школи №6,працівники Андріївського БК,жителі мікрорайону.У школі №6 мітинг відкрив директор школи М.М.Лупенко,школярі підготували святкову програму.Наприкінці заходів учасники поклали букети квітів до Меморіалу загиблим воїнам.Також о.Микола відслужив поминальну панахиду по загиблим воїнам.

DSC_0099

DSC_0102 DSC_0111 DSC_0119 DSC_0122 DSC_0131 DSC_0145

Просмотры(7)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *