8 травня напередодні свята Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні в мікрорайоні Андріївка пройшли урочистості ,присвячені цій пам’ятній події. Узяли участь гості:голова Кролевецької районної державної адміністрації О.В Кучерявий, голова районної ради М.В.Авраменко,заслужений вчитель України Ф.С.Яковенко,настоятель Свято-Успенського храму о.Микола,педколектив,учні школи №6,працівники Андріївського БК,жителі мікрорайону.У школі №6 мітинг відкрив директор школи М.М.Лупенко,школярі підготували святкову програму.Наприкінці заходів учасники поклали букети квітів до Меморіалу загиблим воїнам.Також о.Микола відслужив поминальну панахиду по загиблим воїнам.
Просмотры(7)






